



Пилосос Liberton LVC-0801B
Потужний пилосос – найкращий домашній помічник, який дбає про чистоту вашого будинку. Сучасні аналоги вміє очищати повітря, використовуючи високотехнологічні фільтри. Вони володіють великою потужністю, як і модель під назвою Liberton LVC-0801B. Пилосос виконаний у звичній формі, пересувається на двох пластмасових колесах. В роботі модель використовує багаторазовий текстильний мішок і 800 Вт потужності.
Пилосос Liberton LVC-0801B видає в роботі 79 дБ шуму. Він має індикатором наповнення, що дуже зручно в робочому процесі. Регулятор потужності знаходиться на корпусі пилососа, присутня функція автоматичного змотування шнура. Модель використовує синтетичний фільтр, який розташувався перед мотором (на виході). Вона забезпечена телескопічною ручкою з хромованим покриттям – таке покриття захищає її від іржі, підтримуючи привабливість на висоті. Присутній фіксатор щіток на корпусі і функція плавного старту.
Характеристики Пилосос Liberton LVC-0801B
-
Потужність : 800 Вт
-
Тип пилозбірника: багаторазовий текстильний мішок
-
Тип фільтра: синтетичний перед мотором і на виході
-
Потужність всмоктування: 180 Вт
-
Обсяг мішка для пилу: 5 л
-
Трубка: хромована телескопічна
-
Регулятор потужності: на корпусі
-
Ступені фільтрації: 2
-
Висока продуктивність при заниженому енергоспоживанні;
-
Застосовуються як одноразові, так і багаторазові мішки;
-
Кнопка включення/вимикання на корпусі пилососа;
-
Горизонтальна/вертикальна система паркінгу;
-
Легкий і практично безшумний (рівень шуму не більше 79 дб);
-
Зручна, міцна ручка для переміщення;
-
Захист двигуна від перегріву;
-
Корпус з високоякісного матового еко-пластика;
-
Класична щітка підлога/паркет, щілинна насадка.
-
Розміри виробу (ВхШхГ), 22.8х27.3х40.6 см
-
Розміри упаковки (ВхШхГ), 29х31х50 см
-
Довжина шнура: 4.5 м
-
Вага нетто: 5.6 кг
-
Цвет: красный + черный
Страна бренд – Liberton (Германия)
Страна производитель – Китай
Гарантия 12 месяцев

+38-097-220-19-71 Viber
+38-099-062-77-69 МТС
+38-067-772-44-13 Киевстар
+38-063-742-51-66 Life
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность всасывания | 180 Вт |
| Объем пылесборника | 5 л |
| Питание | Сеть 220В |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Тип | Вертикальный |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Тип уборки | Сухая |
| Цвет корпуса | Красный |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 3 675 ₴


